Eluno.pl – Odzież, Moda, Stylizacje, Porady

Eluno to blog o modzie i urodzie. Sprawdź najnowsze modowe trendy i porady!

Uroda

Jakie perfumy wybrać na randkę?

Jakie perfumy wybrać na randkę?

Jeśli szukamy perfum, które pozwolą nam uwieść kobietę lub mężczyznę, warto wiedzieć po jakie sięgnąć. Są takie, które podkreślą nasz romantyzm, sprawiają, że staniemy się tajemniczy i nietuzinkowi, co bardzo pomaga w zrobieniu dobrego, pierwszego wrażenia. Są też takie, które dodadzą zdecydowanego charakteru i same w sobie będą niczym seksowna sukienka. Sprawdź zapachy idealne na randkę, które oczarują partnera.

Zobacz także: Jakie męskie perfumy na lato?

Perfumy – na pobudzenie wyobraźni i działanie zmysłów…

Idealne perfumy podkreślają urodę, pozwalają kojarzyć się z czymś romantycznym spokojnym, nietuzinkowym.

Warto sięgnąć po perfumy Calvin Klein, które sprawdzają się na co dzień i na wyjątkowe okazje, takie jak np. randka.

W przypadku dobrych jakościowo perfum, takich jak te marki Calvin Klein za ich woń i nutka magii, jaką w sobie mają, odpowiadają składniki. To również zasługa dobrego mieszania perfum, które cieszą oczy już samym widokiem we flakoniku. Warto tu dodać, że główne składniki perfum, czyli substancje pochodzące z roślin uzyskuje się najczęściej w formie olejków roślinnych. Pochodzą one z różnych części roślin, drzew i krzewów. Czasami stosuje się np. żywice lub zapachowe balsamy.

Jakich zapachów nie wybierać na randkę?

Jest wiele rodzajów perfum, które sprawdzą się na co dzień, ale niekoniecznie na randkę. I tak zdecydowanie odradza się zapachy wodne, które są lepsze na cieplejsze dni. Nie poleca się także zapachów cytrusowych, które pobudzają do działania, ale nie uspokajają. Nie zawsze sprawdzą się też zapachy kwiatowe, ponieważ są kobiece, ale zbyt delikatne np. na romantyczny wieczór. Za to dobrze sprawdzi się pomieszanie tych nutek zapachowych, np.w formie perfumy Calvin Klein Eternity.

To kompozycja kwiatów, miękkiego drzewa, cytrusów, która w zmysłach kojarzy się z uczuciem miłości. Inspiracją dla tego nowoczesnego, nieprzytłaczającego, ale jednocześnie zmysłowego zapachu były obrączki z diamentem, które symbolizują wieczną i stałą miłość. Eternity wprowadzono na rynek w 1988 r. i do chwili obecnej cieszy się dużą popularnością.

O czym pamiętać, wybierając perfumy na randkę?

Dobrej jakości perfumy to ważna kwestia, kiedy chcemy wyglądać pięknie i zadbać o każdy detal. Ładny, delikatny zapach, jaki nas otula, sprawia wrażenie nienaganności, a jednocześnie dodaje pewności siebie. Warto jednak pamiętać, by nie przesadzać z ilością perfum, ponieważ zbyt intensywny zapach może powodować efekt odwrotny od zamierzonego, a wręcz przytłaczać. Tym bardziej, że często na randkę wybieramy się np. do restauracji, gdzie oprócz nas jest wiele innych osób. Wówczas nie jest dobrym rozwiązaniem zbyt mocne perfumowanie się, które może przeszkadzać innym osobom i naszemu partnerowi.

Dobrze dobrane perfumy to podstawa właściwego samopoczucia i pewności siebie w trakcie randki. Dlatego warto zadbać o to, by ich zapach pasował do nas, oddawał naszą osobowość, a jednocześnie nie przytłaczał. W końcu randka do okazja do zaprezentowania się z jak najlepszej strony, dlatego ważna jest dbałość o każdy detal.

Udostępnij