Eluno.pl – Odzież, Moda, Stylizacje, Porady

Eluno to blog o modzie i urodzie. Sprawdź najnowsze modowe trendy i porady!

Porady

Jakie ubranie na dyskotekę? Sprawdzone pomysły

Jakie ubranie na dyskotekę? Sprawdzone pomysły

Piątkowy wieczór, weekend – idealna okazja na spędzenie czasu poza domem. Jednym ze sposobów jest wybranie się do klubu, gdzie przy dobrej muzyce i w odpowiednim towarzystwie można bawić się do białego rana. Przed wyjściem jednak zawsze stawiamy sobie jedno pytanie: jakie ubranie na dyskotekę?

Zobacz także: Najpiękniejsze sukienki midi na lato

Wygodne ubranie na dyskotekę

Na dyskotece z pewnością chcemy wyglądać jak najlepiej i możemy sobie pozwolić na trochę więcej niż na co dzień, jednak nie należy zapomnieć o wygodzie. W klubach, szczególnie tych znajdujących się w piwnicach, jest dość ciepło, zwłaszcza w godzinach szczytu, kiedy miejsce jest przepełnione ludźmi. W związku z tym nasz strój powinien być przewiewny, krótki rękaw, bluzki na ramiączkach, szorty czy sukienki świetnie się sprawdzą. By zapewnić sobie komfort i swobodę ruchów w tańcu powinniśmy wybierać ubrania, których jesteśmy pewni i dobrze się w nich czujemy. Mężczyźni muszą również pamiętać o dress codzie: żadnych sportowych ubrań, czapek z daszkiem czy dresów, gdyż mogą zostać wyproszeni z klubu.

jak się ubrać na dyskotekę?

Bardzo ważne jest obuwie

Do gotowego stroju dobieramy obuwie. Kobiety często wybierają szpilki, by podkreślić swoje nogi i optycznie je wydłużyć. Jest to oczywiście bardzo efektowne, jednak po paru godzinach tańca stopy mogą nie dać rady, dlatego pamiętajmy o obuwiu na zmianę jeśli nie jesteśmy w stanie wytrzymać całej nocy w butach na wysokim obcasie. Inną opcją jest wybór płaskich trampek czy balerin już w pierwszej kolejności. Mężczyźni w tej sytuacji mają prosty wybór, gdyż mogą ubrać swoje ulubione, najwygodniejsze buty.

Wygodnie i efektownie

W klubach łatwo o zgubę, dlatego nie polecam wybierania swojej najlepszej biżuterii do stylizacji. Drobne bransoletki, czy łańcuszki mogą łatwo spaść, a ich znalezienie graniczy z cudem w tłumie ludzi przy nikłym świetle.

Podsumowując, na dyskotekę można wybrać coś klasycznego, codziennego lub totalnie zaszaleć ze stylizacją. Pamiętajmy jednak o naszym komforcie i paru rzeczach przedstawionych w tym wpisie, które zdecydowanie ułatwią dobranie idealnego stroju na takie wyjście.

Udostępnij