Eluno.pl – Odzież, Moda, Stylizacje, Porady

Eluno to blog o modzie i urodzie. Sprawdź najnowsze modowe trendy i porady!

Bielizna

Bielizna korygująca – Jaką wybrać?

Bielizna korygująca – Jaką wybrać?

Pogoń za idealną sylwetką staje się powoli obsesją naszych czasów. Gdy nie mamy jednak odpowiedniej motywacji, czy siły, aby zwalczyć nasze niedoskonałości z pomocą przychodzi bielizna korygująca. W prosty i szybki sposób zatuszuje niedociągnięcia w sylwetce i podkreśli kobiece kształty.

Typy bielizny korygującej

Istnieje wiele modeli z różnych firm, dlatego dobór odpowiedniego rodzaju do naszych potrzeb jest dość prosty. Bielizna korygująca, inaczej modelująca lub wyszczuplająca, może być jednoczęściowa, na całe ciało, od bioder aż do ramion, mogą być to same majtki lub top. Istnieją również tak zwane „reformy”, czyli pewnego rodzaju spodnie sięgająca od talii aż do kolan, zajmujące się korektą ud oraz brzucha. Możemy zakupić również halkę, która idealnie wyszczupli i podkreśli kobiecość ciała na wielkie wyjście, pod np. wieczorową sukienkę. Jak widać, każda kobieta jest w stanie znaleźć coś, co pomoże jej w korekcji swoich mankamentów.

wybór bielizny korygującej do sylwetki

Działanie bielizny korygującej

Działanie bielizny korygującej nie skupia się tylko i wyłącznie na tuszowaniu niedoskonałości, ale również na wydobyciu zalet figury. Może ona podnieść pośladki, podkreślić biust czy wyodrębnić talię. Każda partia naszego ciała może zostać dopracowana i poprawiona. Dodatkowo, taka bielizna powinna być niezauważalna spod naszego ubrania, co zapewnia komfort noszenia. Oczywiście, nie ma potrzeby zakładania jej na co dzień, gdyż nasze ciało nie potrzebuje być cały czas poprawiane i idealne. Taka bielizna może być jednak idealna, by w wyjątkowym dniu poczuć się wspaniale.

Jak dobrać bieliznę do figury?

Należy jednak pamiętać, że tylko odpowiednio dobrany do naszego ciała model będzie niezawodny i niewidoczny. Dlatego też zaleca się zasięgnięcia porady u ekspedientki, brafitterki czy specjalistki w sklepie z bielizna. Oprócz wyboru modelu, ważny też jest kolor, odpowiednio dobrany do ubrania. Bielizna powinna być wykonana z elastycznego, oddychającego materiału, bezszwowego, aby zapewnić maksymalny komfort noszenia.

Każda kobieta jest wyjątkowa i piękna na swój indywidualny sposób. Każda kobieta również ma swoje kompleksy, które w coraz łatwiejszy sposób może zwalczać, tuszować. Bielizna korygująca jest jednym z takich sposobów, który zdecydowanie poprawia samopoczucie i samoocenę.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.