Strona główna
Moda
Tutaj jesteś

Stroje kąpielowe – co modnego w 2018 roku?

Moda Data publikacji - 13 czerwca 2018 Autor - Redakcja
strój bikini

Stroje kąpielowe wbrew pozorom nie są ubraniem jednego sezonu. Ich wykorzystanie może odbywać się nie tylko latem, ale również w inne pory roku. Kryte baseny czy wyjazdy do spa, jest wiele możliwości, aby zaprezentować się w pięknym kostiumie kąpielowym. Dlatego też każdy powinien być w gotowości do zakupy idealnego kostiumu spełniającego jego wymagania.

Stroje kąpielowe jednoczęsciowe i dwuczęściowe

Dostępnych jest naprawdę wiele opcji. Podstawową kwestią jest rozróżnienie strojów dwuczęściowych od jednoczęściowych. Te drugie na pewno sprawdzą się dla osób, które nie chcą pokazywać całego ciała z różnych względów. Mogą one powiem zasłonić pewne mankamenty lub delikatnie poprawić wygląd sylwetki. Jednak i te jednoczęściowe stroje mogą odsłonić więcej. Istnieją modele w wyciętymi plecami lub z różnymi rozcięciami z przodu. Wygląda to naprawdę ciekawie i efektownie.

Dół kostiumu kąpielowego

Jeśli skupić się na dolnej części kostiumu, to i tu mamy duże pole do popisu. Kroje majtek również są niezwykle rozbudowane – od bokserek aż po bardzo wycięte. Typ dołu od stroju kąpielowego możemy również dopasować do swojej sylwetki, aby wydobyć z niej to, co najlepsze. Wycięte z przodu, wysoko osadzone na miednicy majtki optycznie wydłużą nasze nogi, a zabudowane z tyłu mogą podkreślić pośladki. Same ozdoby i kolor mogą odwrócić wzrok od tego, co chcemy ukryć.

Góra kostiumu kąpielowego

Górna część kostiumu jest zwykle bardziej okazała, czasem tylko na niej widnieją wzory i ozdoby. Przy jej pomocy również możemy zdziałać cuda z naszym ciałem. Staniki mogą mieć push – up, różne kształty i rozmiary. Dzięki temu możemy wybrać idealny typ, w którym nasz biust będzie wyglądał najlepiej. Pamiętajmy również o komforcie!

stroje kąpielowe - rodzaje

Poza kolorem, typem i ozdobami ważny jest materiał. Zwracajmy na niego szczególną uwagę, gdyż nasze kostiumy są narażone na działanie różnych rodzajów wody, chloru i słońca! Im lepsza jakość, tym dłuższa radość ze stroju!

Podsumowując, stroje kąpielowe, mimo że odsłaniają dość mocno nasze ciało, mogą pokazać je od jak najlepszej strony. Wystarczy dobrać odpowiednie warianty, aby czuć się pięknie i komfortowo.

krem na dzień

Redakcja

Nasi redaktorzy na stronie poświęconej modzie i urodzie to zespół pasjonatów, którzy poświęcają się dostarczaniu najbardziej wartościowych i aktualnych informacji na temat trendów, porad, nowości i inspiracji związanych z szeroko pojętą modą i urodą. Każdy z naszych redaktorów jest ekspertem w swojej dziedzinie, co pozwala nam tworzyć artykuły, które nie tylko informują, ale także inspirują i pomagają naszym czytelnikom w odkrywaniu własnego stylu i dbaniu o swoje piękno i zdrowie. Nasz zespół skupia się na dostarczaniu treści, które są wartościowe, rzetelne i inspirujące, aby zapewnić naszym czytelnikom pełne zadowolenie i satysfakcję.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

jaki strój kąpielowy do dużego biustu