Eluno.pl – Odzież, Moda, Stylizacje, Porady

Eluno to blog o modzie i urodzie. Sprawdź najnowsze modowe trendy i porady!

Sukienki

Najmodniejsze sukienki na jesień i zimę 2019

Najmodniejsze sukienki na jesień i zimę 2019

Choć wiele osób uważa, że koniec lata to koniec również ciekawych i kolorowych strojów, a w zamian tego nadejdą ubrania szare, grube i ponurem, to jednak jesień wcale nie musi tak wyglądać. Sezon jesień zima 2019 to czas pod znakiem sukienek. Jakie jednak wzory i fasony będą obecnie obowiązywały?

Modne kolory i fasony

Modne sukienki w nadchodzącym sezonie to przede wszystkim ogromna ilość kolorów. Do łask ponownie wraca styl mocno kobiecy, co sprzyjać będzie modowemu romantyzmowi. Oznacza to, że na sukienkach powinny znajdować się liczne kwiaty, liście, czy też nawet motywy związane ze zwierzętami. Całość powinna być bogato zdobiona kokardami, falbanami lub koronkami, które do tej pory spotykane były głównie w strojach mocno wieczornych lub sypialnianych.

Sezon zimowy to natomiast idealna okazja na to, aby włożyć ciepłą sukienkę z dzianiny. Jest to materiał, który prezentuje się wręcz zniewalająca, a dzięki doskonałym właściwością cieplnym, nie spowoduje żadnych negatywnych doznań ze strony niskiej temperatury, nawet w przypadku mocno mroźnego dnia.

Najważniejsze są kokardy

Kluczem i zdecydowanie najważniejszym atrybutem sukienek w nadchodzącym sezonie będą kokardy. Wielu uznanych projektantów, takich jak Olivier Rousteing, czy też Jeremy Scott, łączy je dodatkowo razem z kołnierzem z fontaziem. Równie popularne jest przystrajanie sukienki większą ilością o wiele mniejszych kokard, które razem tworzą zniewalający efekt wizualny.

A może nieco futuryzmu?

Oprócz kokard i niesamowitych kolorów bardzo modne w tym sezonie będą sukienki błyszczące, o nieco futurystycznej fakturze. Różnego rodzaju błyszczące materiały, niecodzienne, nawiązujące do silnego futuryzmu projekty, rozbudziły wyobraźnię wielu światowych projektantów. Mało tego, bardzo często pojawiają się także odważne projekty sukienek odblaskowych, które będą mogły mienić się i świecić w pełnej ciemności.

A co z elegancją i wytwornością?

Osoby, które cenią sobie nieco bardziej eleganckie sukienki, również będą z nowych trendów modowych w pełni zadowolone i z całą pewnością znajdą coś dla siebie.
Dowodem na to niech będzie bardzo prosta, lecz jednocześnie bardzo elegancka sukienka z kołnierzykiem. Nie chodzi tu oczywiście o nieco nudny, biały kołnierzyk, lecz barwne, kolorowe, a często także ozdobione w falbany lub koronki kołnierzyki. Takiego typu sukienki z powodzeniem wykorzystywane mogą być nie tylko w pracy, w której obowiązuje ścisły dress code, jak i również w znacznie bardziej eleganckich okolicznościach, takich jak np. wyjście do restauracji lub teatru.
Bardzo modne w tym sezonie wśród eleganckich sukienek będzie także obecność na nich guzików. Powrócą one nie tylko jako zapięcie główne, lecz także jako elementy tylko i wyłącznie dekoracyjne, które nie będą posiadały żadnych praktycznych funkcji.

Tanie sukienki online

Jak zatem widać, tegoroczna oferta modowa jest niezwykle ciekawa. Ma tu miejsce powrót utęsknionych przez wiele pań rozwiązań, lecz jednocześnie w towarzystwie nieco odważniejszych i być może dla wielu klientek zbyt kontrowersyjnych odmian. Nie mniej, z pewnością każda z pań znajdzie coś odpowiedniego dla siebie w nadchodzącym sezonie.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.