Eluno.pl – Odzież, Moda, Stylizacje, Porady

Eluno to blog o modzie i urodzie. Sprawdź najnowsze modowe trendy i porady!

Buty

Trampki w męskich stylizacjach

Trampki w męskich stylizacjach

Za co doceniane są tenisówki męskie? Chociażby za wygodę. To właśnie ten rodzaj obuwia, który sprawia, że nogi tak szybko się nie męczą. A na dodatek są one szybkie w założeniu. Poza tym (co jest chyba najważniejsze!), można dopasować je do naprawdę wielu stylizacji. Nic więc dziwnego, że zdecydowana większość mężczyzn starannie dba o to, aby w ich szafach znalazło się miejsce na tego rodzaju jedną parę butów lub przynajmniej na dwie.

Garnitur i trampki? Niewiarygodne!

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu, wiele osób powiedziałoby, że szykowne stylizacje wykluczają obecność takiego rodzaju obuwia, jak trampki. Dzisiaj, szykowny garnitur w połączeniu z tenisówkami męskimi, jest absolutnym krzykiem mody, w który należy się wsłuchać. Nie tylko, jeżeli chodzi o szykowne wyjścia na co dzień. Panowie robią śmiały krok do przodu, decydując się na założenie tego rodzaju obuwia, w dniu swojego własnego ślubu! Tak, może jeszcze kilkanaście lat temu, takie śmiałe posunięcia mogłyby wywoływać konsternację, ale teraz już nikt się tym nie przejmuje.

Smart Casual

Męskie tenisówki i ubrania noszone na co dzień? Oczywiście, że tak. To chyba jedna z najbardziej oczywistych rzeczy, którą można spotkać na co dzień. Te wygodne buty dopasowane ze spodniami dresowymi i luźną bluzą (wcale nie musi być od kompletu ze spodniami)? Oczywiście, że tak. Jeansy i męska koszula w kratę plus tenisówki na nogach? Jak najbardziej na tak! Warto dodać, że tego rodzaju obuwie polecane jest na cieplejsze dni, kiedy nie trzeba martwić się okryciami wierzchnimi, jak również w dni zimniejsze. Aczkolwiek, należy uważać, aby tenisówki, w dni deszczowe nie przemokły. W końcu są to buty wykonane z tkaniny, więc duża ilość wilgoci może w takim przypadku zaskoczyć.

Dopasowane kolory

Jeżeli któryś pan wie, że w swojej szafie ma mnóstwo kolorowych ubrań (i takie przypadki też się zdarzają), to powinien postawić na tenisówki w klasycznych kolorach. Czarne i białe tenisówki męskie najłatwiej dopasować do poszczególnych elementów garderoby. Aczkolwiek, kolorowe tenisówki, w wydaniu męskim, są również topowym krzykiem mody, którego w żaden sposób nie można się wypierać. W szczególności, że dzięki temu poszczególne stylizacje będą wyglądać jeszcze lepiej.

Jak więc widać, tenisówki są takim rodzajem obuwia, które należy mieć. Po to, aby móc zapewnić sobie nie tylko wygodę. To również taki dodatek do stylizacji, który w wielu przypadkach może okazać się ostatnia „deską ratunku”, kiedy ktoś absolutnie nie wie, co ma na siebie założyć.

Udostępnij