Eluno.pl – Odzież, Moda, Stylizacje, Porady

Eluno to blog o modzie i urodzie. Sprawdź najnowsze modowe trendy i porady!

Bielizna

Wygodna i kobieca bielizna ciążowa kluczem do doskonałego samopoczucia przyszłych mam

Wygodna i kobieca bielizna ciążowa kluczem do doskonałego samopoczucia przyszłych mam

Ciąża to wyjątkowy czas dla kobiety, bowiem przyszłe mamy noszą pod sercem swoje maleńkie pociechy i każda chwila tego okresu jest magiczna i niepowtarzalna. Ten szczególny czas związany jest nie tylko z silnymi emocjami, jakie towarzyszą kobietom, ale i ich zmieniającym się wyglądem ciała. Bielizna ciążowa idealnie dobrana do rosnącego brzuszka i biustu przyszłej mamy to obowiązkowy zakup już w początkach ciąży. Odpowiednio dopasowana do zmieniającej się sylwetki, zapewnia jej atrakcyjny wygląd i wygodę, co jest niezmiernie ważne dla każdej przyszłej mamy.

Zobacz także: Jak zmierzyć rozmiar stanika? Praktyczne porady

Wygodnie i kobieco

Kobiecie w ciąży towarzyszy nie tylko uczucie rozpierającej dumy i szczęścia z powodu rosnącego pod jej sercem maleństwa, ale i ogromnego stresu i  niepokoju o zdrowie dziecka i swoje. Przyszłe mamy lękają się także o wygląd swojego ciała, a zwłaszcza rosnący brzuszek, który często staje się powodem ich zmartwień. Talia z każdym dniem zaczyna zanikać, a sylwetka wyraźnie się zaokrągla. Aby nie utracić poczucia kobiecości, warto sięgnąć po zmysłową i elegancką bieliznę ciążową, dzięki której powiększający się brzuszek nie będzie uciskany, a przyszła mama poczuje się znów atrakcyjnie. Bielizna ciążowa, mimo roli, jaką musi pełnić, czyli należycie podtrzymywać bujny i tkliwy biust oraz brzuszek, może również pięknie się prezentować, więc warto sięgać po modne, gustowne komplety bieliźniane, które subtelnie otulają kobiece ciało, dodając mu wdzięku i powabu, także w tym wymagającym czasie, jakim jest okres ciąży.

W poszukiwaniu ideału

Wiele kobiet w ciąży, z racji swego stanu, w ogóle nie szukają atrakcyjnej i ponętnej bielizny ciążowej, z góry skazując się na tę wygodną i praktyczną, ale daleką jednak do tej kuszącej i kobiecej. Tymczasem bielizna ciążowa wcale nie musi być tylko komfortowa, bowiem producenci oferują wiele przepięknych, zmysłowych kompletów przeznaczonych dla kobiet ciężarnych. Wysokiej jakości tkaniny, oddychające i przyjazne dla bardzo wrażliwej skóry przyszłych mam oraz kobiece fasony i kolory, doskonale układają się na sylwetce, podkreślając jej krągłości. Wysokogatunkowa bawełna, zawsze idealnie sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych, nie wywołując żadnych podrażnień czy dyskomfortu u przyszłych mam. Dla pań ceniących szykowny design, poleca się bieliznę z koronki, która subtelnie i elegancko otula rosnący brzuszek i piersi, gwarantując kobiecie wielką satysfakcję z jej noszenia. Dzięki takiej bieliźnie, żadna ciężarna nie poczuje się mało kobieco i atrakcyjnie, a powiększający się brzuszek i krągłości ciała sprawią, że jej sylwetka stanie się ponętna i apetyczna.

Udostępnij