Eluno.pl – Odzież, Moda, Stylizacje, Porady

Eluno to blog o modzie i urodzie. Sprawdź najnowsze modowe trendy i porady!

Uroda

Musujące kule do kąpieli – jak je używać?

Musujące kule do kąpieli – jak je używać?

Kąpiel po całym męczącym dniu, pełnym wysiłku fizycznego i umysłowego, to jeden z najlepszych sposobów na relaks. Jednak nie chodzi wcale o to, aby po prostu zanurzyć się w wannie pełnej gorącej wody. Chodzi o stworzenie sobie całej atmosfery przyjemnej, relaksującej kąpieli. Takiej, która daje prawdziwe odprężenie, pozwala zapomnieć o całym świecie i delektować się tylko piękną muzyką, gorącą wodą, pachnącą pianą i delikatnym światłem świec w łazience. Taką kąpiel można podrasować za pomocą kul musujących!

Zapach i piana w kształcie kuli

Na rynku dostępnych jest bardzo wiele specyfików, które wrzucone do gorącej kąpieli będą w stanie nam ją uprzyjemnić. Najpopularniejsze i najtańsze są płyny do kąpieli. W drugiej kolejności plasuje się sól do kąpieli o bardziej intensywnym aromacie i mniejszej zdolności do pienienia. Są też fantastyczne musujące kule do kąpieli – jak używać takich kul? Są to składniki chemiczne bogate w kolor i zapach, które po kontakcie z wodą zaczynają musować i powoli uwalniać swoje dobroczynne właściwości – aż do całkowitego rozpuszczenia się kuli. Jedna kula wystarcza na jedną kąpiel. Dobrze jest zgromadzić sobie kilka rodzajów musujących kul, by każdego dnia, gdy potrzebujemy relaksu, móc wykorzystać jedną z nich do swojej fantastycznej kąpieli!

Magiczne właściwości kul musujących do kąpieli

Kule przede wszystkim zawierają substancje pieniądze, które dają ten ciekawy efekt musowania, i powodują powstawanie lekkiej piany na powierzchni kąpieli. Mają też w sobie wysoką zawartość substancji zapachowych, dzięki którym nasze ciało otula się pięknymi zapachami lawendy, róży, cytryny, czekolady czy kokosa – jakimi tylko chcemy! Wiele kul kąpielowych wzbogaconych jest o ekstrakty roślinne czy naturalne olejki pielęgnujące. Dzięki nim skóra podczas kąpieli rozszerza swoje pory i wydala toksyny, a do tego jest w stanie wchłonąć bardzo wiele z naszej dobroczynnej kąpieli. Po relaksującym czasie spędzonym w wannie pełnej gorącej wody, skóra jest gładka, dobrze nawilżona i jędrna, właśnie dzięki tym składnikom! Kule musujące do kąpieli to coś, czym warto dzielić się z ukochanymi osobami. Zafundujmy przyjaciółce kilka kul w prezencie, aby jej przypomnieć, że jest wyjątkowa, i że zasługuje na to, aby zrobić sobie od czasu do czasu przyjemność w postaci domowego SPA z równoczesną aromaterapią! Samej sobie również warto sprawić taki podarunek. Nie ma nic lepszego niż godzinka dla siebie, spędzona w absolutnie przyjemny sposób!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.