Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś

Najlepszy salon do zabiegu depilacji laserowej w Gdańsku

Uroda Data publikacji - 29 czerwca 2021 Autor - Redakcja
salon do zabiegu depilacji

Gładkie nogi, pachy i okolice bikini można uzyskać na wiele sposobów. Do usuwania zbędnego owłosienia kobiety używają maszynek do golenia, kremów do depilacji, wosku, bądź pasty cukrowej. Trwały efekt można uzyskać jednak wyłącznie za sprawą depilacji z wykorzystaniem wiązki lasera.

Światło lasera jest najskuteczniejszym przeciwnikiem niechcianego owłosienia. Depilację laserową przeprowadza się raz na całe życie, by już na stałe cieszyć się z idealnie gładkiej skóry. Dowiedz się więcej o zabiegu depilacji laserowej.

Depilacja laserowa w Gdańsku – gdzie wykonać?

Zabiegi laserowego niszczenia cebulek włosowych powinno się wykonywać wyłącznie w renomowanych gabinetach kosmetycznych. Od tego zależy skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu. Laser powinien oddziaływać tylko w głębi mieszków włosowych, by uniknąć poparzenia ciała. Jedynie doświadczony kosmetolog poradzi sobie z prawidłowym posługiwaniem się laserem.

Przed zabiegiem powinno się umówić na bezpłatną konsultację i próbę laserową. W ten sposób sprawdzi się, czy nie ma się przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Sprawdź ofertę https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-gdansk/

Zabieg depilacji laserowej – dlaczego warto go wykonać?

Laser trwale niszczy mieszki włosowe, dzięki czemu powstrzymuje się wzrastanie włosów. Cebulki trwale zanikają, co sprawia, że w depilowanym miejscu nigdy więcej nie pojawi się niechciane owłosienie. Depilacja bikini, pach lub nóg przy użycia lasera jest więc prostym sposobem, by zapomnieć o wyrywaniu włosów pęsetą, podrażnieniach po goleniu lub bólu podczas używania depilatora.

Zabiegi depilacji laserowej powinno się powtarzać co kilka tygodni. Ma na to wpływ cykliczny wzrost włosa, który przez pewien czas znajduje się w uśpieniu. Gdy kolejne mieszki włosowe znów zaczną pracować, wykonuje się kolejny zabieg z użyciem lasera. Najczęściej po 4-5 wizytach u kosmetyczki, usuwa się trwale wszystkie włoski.

Co jeszcze warto wiedzieć o zabiegu depilacji laserowej?

Przeciwwskazania do depilacji laserowej są główną kwestią, o której powinno się pamiętać przed depilacją za pomocą wiązki laserowej. W dniu zabiegu nie wolno stosować kosmetyków złuszczających, odbywać wizyty na solarium oraz używać preparatów zawierających kwasy owocowe. Takie zachowanie może spowodować poważne poparzenie skóry. W czasie usuwania włosków powinno się bezwzględnie chronić oczy przed światłem lasera. 

Warto pamiętać też, że depilacja przynosi najlepsze efekty, gdy włosy są ciemne, a skóra jasna. Jasne włosy słabiej absorbują wiązkę światła, przez co depilacja jest mniej skuteczna. Po zakończeniu usuwania włosków powinno się zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry. Polecane jest stosowanie kremów z łagodzącym wyciągiem z aloesu lub pantenolem, które wnikają w głąb skóry i pomagają odbudować naskórek. 

Redakcja

Nasi redaktorzy na stronie poświęconej modzie i urodzie to zespół pasjonatów, którzy poświęcają się dostarczaniu najbardziej wartościowych i aktualnych informacji na temat trendów, porad, nowości i inspiracji związanych z szeroko pojętą modą i urodą. Każdy z naszych redaktorów jest ekspertem w swojej dziedzinie, co pozwala nam tworzyć artykuły, które nie tylko informują, ale także inspirują i pomagają naszym czytelnikom w odkrywaniu własnego stylu i dbaniu o swoje piękno i zdrowie. Nasz zespół skupia się na dostarczaniu treści, które są wartościowe, rzetelne i inspirujące, aby zapewnić naszym czytelnikom pełne zadowolenie i satysfakcję.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

szkolenia z makijażu permanentnego